جوان سازی صورت:

کلا جوان سازی صورتجوان سازی صورت از طریق تزریقات چربی، فیلر، بوتاکس، مزوتراپی، PRP، میکرودرم و اوریژن، پیلینگ، میکرونیدلینگ، لیزر فرکشنال، لیفت با نخهای جذب شدنی مخصوص و لیفت جراحی و غیره صورت می گیرد.

تزریق فیلر : تزریق فیلر در صورت ، در گونه، خط خنده، چین های دورچشم، فرم دهی لب، ناهمواریهای صورت انجام می شود. چون کار فیلر(اسید هیالوروینک کراسلینک شده ) برای پر کردن و هموار کردن ناهمواریها و فرم دادن ناحیه تزریق شده است مثل چانه کوچک که نیاز به درشت تر شدن و فرم مناسب پیدا کردن دارد که با دیگر نقاط صورت هارمونی داشته باشد .

کاربرد فیلر و بوتاکس در جوان سازی صورت می تواند جداگانه یا ترکیبی باشد. :

  1. برای رفع چین های پیشانی، دور چشم، کنار بینی هم می توانیم از تزریق ژل و هم بوتاکس اقدام کنیم
  2. تزریق فیلر برای زاویه سازی و فرم دهی فک صورت
  3. برای رفع چین های پیشانی، دور چشم، هم می توانیم از تزریق ژل و هم بوتاکس اقدام کنیم

تزریق چربی صورت به دو روش انجام می شود:

  • تزریق فول فیس زمانی که بافت صورت چه در اثر رژیم لاغری ممتد و یا در اثر بالا رفتن سن کل بافت چربی صورت تحلیل می رود در این صورت برای ترمیم ما می توانیم کل نقاط صورت از پیشانی زیرو بین ابرو ، گودی زیر چشم (تیرتراف یا کانال اشک)، فرم دهی ناحیه زاویه فک ، پر کردن چانه ، پر کردن لب و خط خنده
  • تزریق چربی موضعی مثلا فقط گونه ها و یا زوایه سازی فک و غیره

میکرو نیدلینگ:

در جوان سازی صورت با میکرو نیدیلینگ کوکتل های متفاوتی از قبیل لیفت، کننده باسازی کننده، روشن کننده و تغذیه کننده پوست صورت از طریق میکرو نیدلهای مخصوص 2 میلی متری که تا عمق درم سطحی بعد از بی حسی موضعی صورت فرو رفته و تمام کوکتل های مورد نیاز را برای ترمیم و بازسازی و جوان سازی پوست صورت و دست را در آن وارد می کنند . و این عمل بسته به نوع کاری که می خواهیم روی صورت انجام بدهیم مثلا برای پیشکیری از شل شدن و افتادگی پوست، جوان سازی ، ترمیم پوست های آکنه ای و یا لکه ای و ترمیم اسکار سوختگی و غیره از 3 تا 6 جلسه یا بیشتر استفاده کنیم.

 PRP:

PRP صورت برای تقویت و با سازی سلولهای بنیادی پوست و در ترمیم اسکارهای آکنه ای صورت ، لکه های ملاسمای صورت ، در کنار لیزر کیو سوئچت ، میکرو نیدلینگ و نیز درکنار تزریق چربی صورت ، لیزر فرکشنال برای جوان سازی و غیره کاربرد دارد بخصوص PRP با تقویت سلولهای بنیادی اندو تلیوسیت ها ایجاد مویرک های جدید در پوست کرده که این کار خون رسانی بیشتر و تغذیه رسانی را به سلولهای مشکل دار پوست افزایش داده و در بهبودی و ترمیم آن اثر بخشی بهتری پیدا می کند . و انجام آن حداقل 3 تا 6 مرحله در باسازی و ترمیم پوست ضروری هست و همچنین در فاصله هر 2 ماه یکبار صورت می گیرد